CF14JT9M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JT9M10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CF14JT9M10
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 9.1M OHM 1/4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.CF14JT9M10.pdf2.CF14JT9M10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CF14JT9M10
Tau Wae CF14JT9M10 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 9.1M OHM 1/4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9036830 pcs Pepa Raraunga 1.CF14JT9M10.pdf2.CF14JT9M10.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema 0/ -1500ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Raupapa CF Tuhinga 9.1 MOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CF 1/4 9.1M 5% R