CF14JB470K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JB470K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CF14JB470K
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 470K OHM 1/4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.CF14JB470K.pdf2.CF14JB470K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CF14JB470K
Tau Wae CF14JB470K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 470K OHM 1/4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5343 pcs Pepa Raraunga 1.CF14JB470K.pdf2.CF14JB470K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema 0/ -850ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Raupapa CF Tuhinga 470 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 470 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Te hanganga Carbon Film