CF14JB1R30
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF14JB1R30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CF14JB1R30
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1.3 OHM 1/4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.CF14JB1R30.pdf2.CF14JB1R30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CF14JB1R30
Tau Wae CF14JB1R30 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES 1.3 OHM 1/4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5824000 pcs Pepa Raraunga 1.CF14JB1R30.pdf2.CF14JB1R30.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Raupapa CF
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga CF14JB1R30 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 1.3 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES 1.3 OHM 1/4W 5% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Carbon Film