CF14JA4M30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CF14JA4M30
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 4.3M OHM 1/4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.CF14JA4M30.pdf2.CF14JA4M30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CF14JA4M30
Tau Wae CF14JA4M30 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.3M OHM 1/4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5266901 pcs Pepa Raraunga 1.CF14JA4M30.pdf2.CF14JA4M30.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema 0/ -1500ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Raupapa CF Tuhinga 4.3 MOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.3 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film