CF12JT9R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF12JT9R10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CF12JT9R10
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 9.1 OHM 1/2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.CF12JT9R10.pdf2.CF12JT9R10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CF12JT9R10
Tau Wae CF12JT9R10 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 9.1 OHM 1/2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3213650 pcs Pepa Raraunga 1.CF12JT9R10.pdf2.CF12JT9R10.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Raupapa CF Tuhinga 9.1 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CF 1/2 9.1 5% R