CB3JB82R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JB82R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB3JB82R0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 82 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Ngā Rauemi: 1.CB3JB82R0.pdf2.CB3JB82R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB3JB82R0
Tau Wae CB3JB82R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 82 OHM 3W 5% CERAMIC WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 703855 pcs Pepa Raraunga 1.CB3JB82R0.pdf2.CB3JB82R0.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Raupapa CB Tuhinga 82 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CB 3 82 5% B
CB3825%B
CB3825%B-ND
CB382JB
CB382JB-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 82 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound