CB15JB20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB20R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB15JB20R0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 20 OHM 15W 5% CERAMIC WW
Ngā Rauemi: 1.CB15JB20R0.pdf2.CB15JB20R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB15JB20R0
Tau Wae CB15JB20R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 20 OHM 15W 5% CERAMIC WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 238899 pcs Pepa Raraunga 1.CB15JB20R0.pdf2.CB15JB20R0.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Raupapa CB Tuhinga 20 Ohms
Mana (Watts) 15W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CB 15 20 5% B