SGNMA3T20009
Sprague GoodmanSprague Goodman
SGNMA3T20009 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SGNMA3T20009
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2-20PF 1000V SMD
Ngā Rauemi: SGNMA3T20009.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SGNMA3T20009
Tau Wae SGNMA3T20009 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2-20PF 1000V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2729 pcs Pepa Raraunga SGNMA3T20009.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.280" Dia (7.11mm)
Raupapa SGNMA3T Q @ Freq 2000 @ 100MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG9070
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.490" (12.45mm)
Ngā āhuatanga Non-Magnetic Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 2 ~ 20pF Trimmer Capacitor 1000V Top Surface Mount Waea Whakaaetanga 2 ~ 20pF