GZL15000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GZL15000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2-15PF 150V TH
Ngā Rauemi: GZL15000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GZL15000
Tau Wae GZL15000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2-15PF 150V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20259 pcs Pepa Raraunga GZL15000.pdf
Putanga - Kua tohua 150V Rahi / Rahi 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 150 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polyimide (PI)
Whakaahuatanga Taipitopito 2 ~ 15pF Trimmer Capacitor 150V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 2 ~ 15pF