GZC80000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GZC80000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GZC80000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 8-80PF 100V TH
Ngā Rauemi: GZC80000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GZC80000
Tau Wae GZC80000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 8-80PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24533 pcs Pepa Raraunga GZC80000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG3010
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Polycarbonate (PC) Whakaahuatanga Taipitopito 8 ~ 80pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole
Waea Whakaaetanga 8 ~ 80pF Momo Whakatika Top and Bottom