GZC12104
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GZC12104
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 9-120PF 100V TH
Ngā Rauemi: GZC12104.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GZC12104
Tau Wae GZC12104 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 9-120PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12299 pcs Pepa Raraunga GZC12104.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.449" (11.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polycarbonate (PC)
Whakaahuatanga Taipitopito 9 ~ 120pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 9 ~ 120pF