GZC10103
Sprague GoodmanSprague Goodman
GZC10103 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GZC10103
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 9-100PF 100V TH
Ngā Rauemi: GZC10103.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GZC10103
Tau Wae GZC10103 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 9-100PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17305 pcs Pepa Raraunga GZC10103.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GZC10103-ND
SG9119
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.449" (11.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polycarbonate (PC)
Whakaahuatanga Taipitopito 9 ~ 100pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 9 ~ 100pF