GXL10000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXL10000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GXL10000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1.8-10PF 150V TH
Ngā Rauemi: GXL10000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXL10000
Tau Wae GXL10000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1.8-10PF 150V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20348 pcs Pepa Raraunga GXL10000.pdf
Putanga - Kua tohua 150V Rahi / Rahi 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GXL10000-ND
SG9050
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 ~ 10pF Trimmer Capacitor 150V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 1.8 ~ 10pF
Momo Whakatika Top
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GXL-8HUI-R-C5
GXL-8HUI-R-C5
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR PROX NO 1.8MM 12-24VDC
I roto i te taonga: 2139 pcs
Tikiake: GXL-8HUI-R-C5.pdf
RFQ
GXL-8HUIB-R-C5
GXL-8HUIB-R-C5
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR PROX NC 1.8MM 12-24VDC
I roto i te taonga: 1867 pcs
Tikiake: GXL-8HUIB-R-C5.pdf
RFQ
GXL-8HUI-R
GXL-8HUI-R