GXF40003
Hua Hua
Tau Wae: GXF40003
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 4-40PF 200V TH
Ngā Rauemi: GXF40003.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXF40003
Tau Wae GXF40003 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 4-40PF 200V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11766 pcs Pepa Raraunga GXF40003.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Rahi / Rahi 0.433" L x 0.402" W (11.00mm x 10.20mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 4 ~ 40pF Trimmer Capacitor 200V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 4 ~ 40pF