GXE9R002
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GXE9R002
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1.8-9PF 200V TH
Ngā Rauemi: GXE9R002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXE9R002
Tau Wae GXE9R002 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1.8-9PF 200V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20022 pcs Pepa Raraunga GXE9R002.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Rahi / Rahi 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 ~ 9pF Trimmer Capacitor 200V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 1.8 ~ 9pF
Momo Whakatika Top and Bottom
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GXE5R000
GXE5R000
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1.5-5PF 200V TH
I roto i te taonga: 19022 pcs
Tikiake: GXE5R000.pdf
RFQ
GXE51A2A
GXE51A2A
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: LIMIT SWITCH
I roto i te taonga: 5300 pcs
Tikiake: GXE51A2A.pdf
RFQ
GXE51C
GXE51C
Whakaahuatanga: SW LIMIT ROLL PLNG SPDT 4A 250V