GXC75004
Hua Hua
Tau Wae: GXC75004
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 7-75PF 100V TH
Ngā Rauemi: GXC75004.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXC75004
Tau Wae GXC75004 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 7-75PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15573 pcs Pepa Raraunga GXC75004.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.449" (11.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 7 ~ 75pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 7 ~ 75pF