GWC8R000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GWC8R000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GWC8R000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V TH
Ngā Rauemi: GWC8R000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GWC8R000
Tau Wae GWC8R000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3635 pcs Pepa Raraunga GWC8R000.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Rahi / Rahi 0.118" Dia (3.00mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 1000 @ 250MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GWC8R000-ND
SG9260
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.470" (12.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Sapphire
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 8pF Trimmer Capacitor 500V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 8pF
Momo Whakatika Side
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KEF10HV
KEF10HV
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1.0-9PF 1000V VERT T
I roto i te taonga: 1371 pcs
Tikiake: KEF10HV.pdf
RFQ
GZC10104
GZC10104
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 9-100PF 100V TH