GUR1R200
Sprague GoodmanSprague Goodman
GUR1R200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GUR1R200
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH
Ngā Rauemi: GUR1R200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GUR1R200
Tau Wae GUR1R200 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2966 pcs Pepa Raraunga GUR1R200.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Rahi / Rahi 0.075" Dia (1.90mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 4000 @ 250MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GUR1R200-ND
SG9256
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Sapphire
Whakaahuatanga Taipitopito 0.3 ~ 1.2pF Trimmer Capacitor 500V Through Hole Waea Whakaaetanga 0.3 ~ 1.2pF