GQR16000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GQR16000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIM 0.8-16PF 1250V PNL MNT
Ngā Rauemi: GQR16000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 857 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GQR16000
Tau Wae GQR16000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIM 0.8-16PF 1250V PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 857 pcs Pepa Raraunga GQR16000.pdf
Putanga - Kua tohua 1250V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.656" (42.06mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Quartz
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 16pF Trimmer Capacitor 1250V Top Panel Mount Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 16pF