GNV8R050
Sprague GoodmanSprague Goodman
GNV8R050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GNV8R050
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GNV8R050
Tau Wae GNV8R050 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3063 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 500V Rahi / Rahi 0.158" Dia (4.01mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 1000 @ 250MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Sapphire Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 8pF Trimmer Capacitor 500V Top Surface Mount
Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 8pF Momo Whakatika Top