GNN2R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GNN2R500
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.4-2.5PF 500V
Ngā Rauemi: GNN2R500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GNN2R500
Tau Wae GNN2R500 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.4-2.5PF 500V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4348 pcs Pepa Raraunga GNN2R500.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Rahi / Rahi 0.118" Dia (3.00mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 3000 @ 250MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Sapphire
Whakaahuatanga Taipitopito 0.4 ~ 2.5pF Trimmer Capacitor 500V User Defined Waea Whakaaetanga 0.4 ~ 2.5pF