GNF4R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
GNF4R500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GNF4R500
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V TH
Ngā Rauemi: GNF4R500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GNF4R500
Tau Wae GNF4R500 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4229 pcs Pepa Raraunga GNF4R500.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Rahi / Rahi 0.118" Dia (3.00mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 2000 @ 250MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GNF4R500-ND
SG9227
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.310" (7.90mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Sapphire
Whakaahuatanga Taipitopito 0.6 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 500V Through Hole Waea Whakaaetanga 0.6 ~ 4.5pF
Momo Whakatika -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JFD-VCJ2855
JFD-VCJ2855
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER
I roto i te taonga: 470 pcs
Tikiake:
RFQ
GNF1R250
GNF1R250
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH
I roto i te taonga: 2944 pcs
Tikiake: GNF1R250.pdf
RFQ
GNFAKI
GNFAKI
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: MOUNT MGM 3/4 A195 FAK
I roto i te taonga: 1970 pcs
Tikiake:
GYA36000
GYA36000
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 3-36PF 100V TH
Tikiake: GYA36000.pdf
HSP46
HSP46
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP GLASS TRIMMER 2-46PF 125V SM