GMF50501
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GMF50501
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 180-690PF 500V
Ngā Rauemi: GMF50501.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GMF50501
Tau Wae GMF50501 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 180-690PF 500V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5612 pcs Pepa Raraunga GMF50501.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Rahi / Rahi 0.937" L x 0.874" W (23.80mm x 22.20mm)
Raupapa GM Q @ Freq -
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Momo Tae User Defined
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.780" (19.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Mica
Whakaahuatanga Taipitopito 180 ~ 690pF Trimmer Capacitor 500V Top User Defined Waea Whakaaetanga 180 ~ 690pF