GLA5R605
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLA5R605
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6UH 65MA 8.7OHM SMD
Ngā Rauemi: GLA5R605.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLA5R605
Tau Wae GLA5R605 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6UH 65MA 8.7OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 28253 pcs Pepa Raraunga GLA5R605.pdf
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SURFCOIL® GLA
Ratonga - Q @ Freq 13 @ 7.96MHz
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Non-Magnetic
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 5.6µH Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 46MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Molded Inductor 65mA 8.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 8.7 Ohm Max
Whakatauranga onamata 65mA I teie nei - Maama -