GL25AR150002
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GL25AR150002
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150NH SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GL25AR150002
Tau Wae GL25AR150002 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga FIXED IND 150NH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 21874 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi -
Te whakangungu Unshielded Raupapa SURFCOIL® GL25
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Air
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 150nH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 150nH Unshielded Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -