GL15AR120002
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GL15AR120002
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua FIXED IND 120NH SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GL15AR120002
Tau Wae GL15AR120002 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga FIXED IND 120NH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 20294 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi -
Te whakangungu Unshielded Raupapa SURFCOIL® GL15
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Air
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 150MHz
Inangarangi 120nH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 120nH Unshielded Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -