GKX30011
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKX30011
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 5-30PF 25V TH
Ngā Rauemi: GKX30011.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKX30011
Tau Wae GKX30011 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 5-30PF 25V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 52028 pcs Pepa Raraunga GKX30011.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Rahi / Rahi 0.118" Dia (3.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKX Q @ Freq 200 @ 1MHz
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 25V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 5 ~ 30pF