GKU60020
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKU60020
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 12-60PF 100V TH
Ngā Rauemi: GKU60020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKU60020
Tau Wae GKU60020 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 12-60PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44789 pcs Pepa Raraunga GKU60020.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa GKU Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.209" (5.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 12 ~ 60pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 12 ~ 60pF