GKRP10066
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKRP10066 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKRP10066
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 3-10PF 25V SMD
Ngā Rauemi: GKRP10066.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKRP10066
Tau Wae GKRP10066 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 3-10PF 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4860 pcs Pepa Raraunga GKRP10066.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa SURFTRIM® GKRP Q @ Freq 150 @ 1MHz
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa SG2027CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Ngā āhuatanga Low Profile Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 3 ~ 10pF Trimmer Capacitor 25V Top Surface Mount Waea Whakaaetanga 3 ~ 10pF