GKG50021
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKG50021
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 15-50PF 100V TH
Ngā Rauemi: GKG50021.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG50021
Tau Wae GKG50021 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 15-50PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5728 pcs Pepa Raraunga GKG50021.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG1026
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 15 ~ 50pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 15 ~ 50pF