GKG40015
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKG40015
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 7-40PF 100V TH
Ngā Rauemi: GKG40015.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG40015
Tau Wae GKG40015 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 7-40PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45745 pcs Pepa Raraunga GKG40015.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKG Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG40015
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 7 ~ 40pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole
Waea Whakaaetanga 7 ~ 40pF Momo Whakatika Top