GKG3R016
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKG3R016 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKG3R016
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-3PF 100V TH
Ngā Rauemi: GKG3R016.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKG3R016
Tau Wae GKG3R016 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-3PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4027 pcs Pepa Raraunga GKG3R016.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG3R016
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 3pF Trimmer Capacitor 100V Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 1 ~ 3pF