GHR16000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GHR16000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHR16000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-16PF 1250V
Ngā Rauemi: GHR16000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHR16000
Tau Wae GHR16000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-16PF 1250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2136 pcs Pepa Raraunga GHR16000.pdf
Putanga - Kua tohua 1250V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 800 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GHR16000-ND
SG9204
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae User Defined
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.812" (20.62mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 16pF Trimmer Capacitor 1250V Top User Defined Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 16pF