GGV4R531
Sprague GoodmanSprague Goodman
GGV4R531 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GGV4R531
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V SMD
Ngā Rauemi: GGV4R531.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GGV4R531
Tau Wae GGV4R531 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2137 pcs Pepa Raraunga GGV4R531.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GGV4R531-ND
SG9192
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.383" (9.73mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 750V Top Surface Mount Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 4.5pF