GGR30000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GGR30000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GGR30000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-30PF 1250V
Ngā Rauemi: GGR30000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GGR30000
Tau Wae GGR30000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-30PF 1250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1643 pcs Pepa Raraunga GGR30000.pdf
Putanga - Kua tohua 1250V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 350 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GGR30000-ND
SG9190
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae User Defined
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.656" (42.06mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 30pF Trimmer Capacitor 1250V Side User Defined Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 30pF