GGN8R500
Hua Hua
Tau Wae: GGN8R500
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 750V TH
Ngā Rauemi: GGN8R500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GGN8R500
Tau Wae GGN8R500 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 750V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2385 pcs Pepa Raraunga GGN8R500.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.593" (15.06mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 8.5pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 8.5pF