GEL90000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GEL90000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEL90000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH
Ngā Rauemi: GEL90000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 978 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEL90000
Tau Wae GEL90000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 978 pcs Pepa Raraunga GEL90000.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GEL90000-ND
SG9159
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.080" (52.83mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 90pF Trimmer Capacitor 1000V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 1 ~ 90pF
Momo Whakatika Side
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TZY2R200AC01R00
TZY2R200AC01R00
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 4.5-20PF 25V SMD
I roto i te taonga: 227897 pcs
Tikiake: TZY2R200AC01R00.pdf
RFQ
5602
Kaihanga: Johanson Manufacturing
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1-30PF 250V SMD
I roto i te taonga: 2906 pcs
Tikiake: 5602.pdf
RFQ
GEL90000R
GEL90000R
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH