GEC42000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GEC42000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEC42000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-42PF 750V TH
Ngā Rauemi: GEC42000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEC42000
Tau Wae GEC42000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-42PF 750V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1404 pcs Pepa Raraunga GEC42000.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GEC42000-ND
SG9158
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.843" (21.41mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 42pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 1 ~ 42pF