GCL20000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GCL20000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCL20000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-20PF 50V TH
Ngā Rauemi: GCL20000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCL20000
Tau Wae GCL20000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-20PF 50V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4916 pcs Pepa Raraunga GCL20000.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Rahi / Rahi 0.268" L x 0.213" W (6.80mm x 5.40mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 500 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG1035
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Ngā āhuatanga Low Profile Rauemi Dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 20pF Trimmer Capacitor 50V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 20pF