UTS714D18S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS714D18S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTS714D18S
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 18POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTS714D18S
Tau Wae UTS714D18S Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 18POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4101 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-18 Rauemi Hee Polyamide (PA), Nylon
Kua oti te Rei - Raupapa Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Ngā āhuatanga UV Resistant Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Whakatauranga onamata 4A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 16.0µin (0.41µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Energy, Instrumentation, Lighting, Telecommunications
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UTS714D19S32
UTS714D19S32
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
I roto i te taonga: 4243 pcs
Tikiake:
RFQ
UTS714D19S
UTS714D19S
I roto i te taonga: 3990 pcs
Tikiake:
RFQ
UTS714D18S32
UTS714D18S32
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD SLDR