UTS014E18P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS014E18P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTS014E18P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.UTS014E18P.pdf2.UTS014E18P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTS014E18P
Tau Wae UTS014E18P Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4850 pcs Pepa Raraunga 1.UTS014E18P.pdf2.UTS014E18P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-18 Rauemi Hee Polybutylene Terephthalate (PBT)
Kua oti te Rei - Raupapa Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Polychloroprene
Tiaki Ingoa IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga UV Resistant
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea Brass