UTS014D19PX
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTS014D19PX
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: 1.UTS014D19PX.pdf2.UTS014D19PX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTS014D19PX
Tau Wae UTS014D19PX Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5097 pcs Pepa Raraunga 1.UTS014D19PX.pdf2.UTS014D19PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-19 Rauemi Hee Polybutylene Terephthalate (PBT)
Kua oti te Rei - Raupapa Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Whakatakotoranga X
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Flange
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Ngā āhuatanga UV Resistant Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 4A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 16.0µin (0.41µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Energy, Instrumentation, Lighting, Telecommunications
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UTS014D7S
UTS014D7S
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 3697 pcs
Tikiake: UTS014D7S.pdf
RFQ
UTS014D12S
UTS014D12S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
I roto i te taonga: 4311 pcs
Tikiake: UTS014D12S.pdf
RFQ
UTS014D19P
UTS014D19P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER