UTS014D12P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS014D12P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTS014D12P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: UTS014D12P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTS014D12P
Tau Wae UTS014D12P Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4540 pcs Pepa Raraunga UTS014D12P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-12 Rauemi Hee Polybutylene Terephthalate (PBT)
Kua oti te Rei - Raupapa Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Flange
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Ngā āhuatanga UV Resistant Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 4.5A