UTS012E10P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS012E10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTS012E10P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.UTS012E10P.pdf2.UTS012E10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTS012E10P
Tau Wae UTS012E10P Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8420 pcs Pepa Raraunga 1.UTS012E10P.pdf2.UTS012E10P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Polybutylene Terephthalate (PBT)
Kua oti te Rei - Raupapa Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SOU1510
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Ngā āhuatanga UV Resistant Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 4.5A