UTS012D10P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS012D10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTS012D10P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS PNL MNT PIN PCB
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTS012D10P
Tau Wae UTS012D10P Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS PNL MNT PIN PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6261 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 250V Patohia nga huanga IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Whakamutunga Solder Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Thermoplastic
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Trim Trio® UTS Hi Seal
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount, Flange; Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga UTS012D10P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-10 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS PNL MNT PIN PCB
Whakatauranga onamata 4.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock