UTG018-23P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTG018-23P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTG018-23P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 23POS WALL MNT PIN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTG018-23P
Tau Wae UTG018-23P Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 23POS WALL MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14263 pcs Pepa Raraunga
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi -
Patohia nga huanga - Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Polyester, Glass Filled
Raupapa Trim Trio® UTG RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Black, Silver Ētahi Ingoa SOU1113
UTG01823P
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Tauranga 23
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Waehanga Kaihanga UTG018-23P Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-23
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 23 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 23POS WALL MNT PIN I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Hoahoa Whakapā Thermoplastic, Glass Filled Whakaaetanga Mea N (Normal)
Momo Hononga Receptacle Housing Rauemi Ara Flange
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UTG01823PH
UTG01823PH
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 23POS PNL MT