UT0S24JCL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UT0S24JCL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua UTO BACKSHELL LONG
Ngā Rauemi: UT0S24JCL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UT0S24JCL
Tau Wae UT0S24JCL Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 3342 pcs Pepa Raraunga UT0S24JCL.pdf
Momo Backshell, Cable Clamp Rahi Tae PG29
Te whakangungu Shielded Rahi Hiku - Whakauru 24
Raupapa Trim Trio® Te whakanoho -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tuhinga Brass Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Kei roto -
Taitapa - O waho - Whakaahuatanga Taipitopito Silver Connector Backshell, Cable Clamp PG29 24
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.669" ~ 0.945" (17.00mm ~ 24.00mm)