SMS24RE4TR29
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS24RE4TR29 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMS24RE4TR29
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua SMS STRGHT BRDMNT MLE CONS
Ngā Rauemi: 1.SMS24RE4TR29.pdf2.SMS24RE4TR29.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMS24RE4TR29
Tau Wae SMS24RE4TR29 Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 12684 pcs Pepa Raraunga 1.SMS24RE4TR29.pdf2.SMS24RE4TR29.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Unshrouded
Raupapa SMS Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.200" (5.08mm)
Pitch - Mating 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.972" (24.70mm) Ētahi Ingoa SMS24RE-4TR29
SMS24RE4TR29-ND
SOU2201
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 6
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Teitei Whakanoho 0.520" (13.20mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Mounting Flange
Pato Tere Locking Ramp Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 24 position 0.200" (5.08mm)
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.173" (4.40mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.280" (7.11mm)