SMS24RDH1
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS24RDH1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMS24RDH1
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS CABLE W/SR HOOD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMS24RDH1
Tau Wae SMS24RDH1 Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS CABLE W/SR HOOD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25286 pcs Pepa Raraunga
Raupapa SMS Mokowā Haupae 0.200" (5.08mm)
Pana 0.200" (5.08mm) Packaging -
Ētahi Ingoa SOU1214 Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 24 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Locking Ramp Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.200" (5.08mm)