SMS18RE-4TR29
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS18RE-4TR29 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMS18RE-4TR29
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua QIKMATE BD.MOUNT PIN ASSY
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMS18RE-4TR29
Tau Wae SMS18RE-4TR29 Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 20106 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Unshrouded
Raupapa SMS Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.200" (5.08mm)
Pitch - Mating 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.972" (24.70mm) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 6 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.520" (13.20mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga Mounting Flange Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 18 position 0.200" (5.08mm) Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.173" (4.40mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.280" (7.11mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 118.1µin (3.00µm)